značka pre komerčné, hotelové, klubové a domáce fitness...

POSILŇOVACIE STROJE /LAVIČKY, STOJANY/ IT7 SERIES

Profesionálne posilňovacie lavičky Impulse Fitness z produktovej rady Impulse IT7 Series sú sériou pre silový tréning s voľnými váhami. IT7 series - to je vysoko kvalitná komerčná línia posilňovacích strojov a posilňovacích lavičiek pre tréning s voľnými váhami a pre činkové zóny. Posilňovacie lavičky Impulse fitness IT7 predávame aj náročným klientom pre rezidenčné, klubové a domáce fitness. Séria slúži ako doplnenie kompaktného fitness centra k posilňovacím strojom Impulse fitness radu IT93. Posilňovacie lavičky Impulse fitness IT7 majú rovnaké farebné prevedenie a dizajn ako posilňovacie stroje rady IT93 a preto sú vhodným doplnkom pre tieto posilňovacie stroje. 

Stiahnite si kompletný katalóg:
IMPULSE FITNESS 2016


POSILŇOVACIE STROJE IT9 SERIES

Profesionálne posilňovacie stroje Impulse produktovej rady Impulse IT9 sú vlajkovou loďou firmy Impulse pre silový tréning. IT9 series - to je vysoko kvalitná komerčná séria posilňovacích strojov, ktorá sa skladá z 50 modelov. Séria pokrýva všetky vaše potreby pre realizáciu posilňovne a kvalitné cvičenie vašich klientov. Užívateľsky príjemný dizajn, kvalitné spracovanie, efektívny výkon a pohodlie robí zo strojov Impulse veľmi konkurencie schopné výrobky, ktoré obstoja pri porovnaní s ostatnými známymi značkami. Produktovú radu posilňovacích strojov IT9 je možné doplniť posilňovacími lavicami radu IT7 a vzniká tak kompaktná ponuka, ktorá uspokojí mnohých prevádzkovateľov fitnesscentrier. Majitelia fitness klubov už zistili, že naše IT Professional Series línia zodpovedá potrebám náročných klientov. Prevádzkovateľ fitnescentra tak získa pri pomerne nízkej investícii veľmi dobrú kvalitu pre svoje podnikanie. V sérii Impulse IT9 nájdete predovšetkým posilňovacie stroje na tehličky, vďaka veľkému množstvo jednotlivých typov strojov môžete pre svoju posilňovňu vybrať rôzne zostavy fitness vybavenie. Ak teda hľadáte komplexné sériu pre posilňovací zónu Vašej posilňovne, IMPULSE IT9 spolu s IT7 je pre Vás ideálnym riešením, ktoré snúbi dizajn a funkčnosť. 

Stiahnite si kompletný katalóg:
IMPULSE FITNESS 2016POSILŇOVACIE STROJE NA KOTÚČE  STERLING SL SERIES 

Profesionálne posilňovacie stroje Impulse Fitness produktovej rady SL Impulse STERLING sú sériou pre silový tréning. Séria ponúka posilňovacie stroje na kotúče. STERLING Series - to je robustný, efektívny a esteticky príťažlivá nová rada posilňovacích strojov na voľné váhy SL series od firmy Impulse Fitness. Jedná sa o profesionálnu radu posilňovacích strojov navrhnutú tak, aby pohyb pri cvičení kopíroval prirodzený pohyb, ktorého bežne dosiahnete pri cvičení s pomocou jednoručnými činkami. To sa deje vďaka pokročilej biomechanike, komerčné posilňovacie stroje zo série Impulse SL pomáhajú športovcom dosahovať lepšie výsledky vďaka tomu, že ich vedú k vykonávaniu fyziologicky prirodzenému pohybu. Táto séria je určená na komerčné použitie vo fitness centrách, posilňovniach a klubových fitness. Prevádzkovatelia posilňovne okrem nadčasového dizajnu ocenia aj veľmi nízke nároky na údržbu, vďaka tomu nebudete mať veľa starostí s prevádzkou týchto strojov. Tie Vám potom budú spoľahlivo slúžiť niekoľko rokov.

Stiahnite si kompletný katalóg:
IMPULSE FITNESS 2016

KARDIO TRENAŽÉRY PRO ENERGY 

Profesionálne kardiotrenažéry od výrobcu IMPULSE FITNESS patria k svetovej technologickej špičke v tejto cenovej kategórie. Impulse Fitness ponúka svoj rad Pro Energy pre fitness kluby, športové kluby a hotelové fitness. Trenažéry sú nenáročné na údržbu. Kardiotrenažéry Pro Energy sú vďaka svojim nízkym cenám vhodné najmä pre začínajúcich podnikateľov v oblasti komerčných fitnesscentier, pretože nekladú na podnikateľov veľké finančné nároky pri rozbiehaní podnikania. Vhodné sú tiež pre menšie športové kluby, malé hotely a penzióny vzhľadom k jednoduchosti ovládania, malým nárokom na údržbu a veľmi prijateľnej cene. 
FUNKČNÉ ZÓNY IZ SERIES 

Profesionálne multifunkčné posilňovacie konštrukcie Impulse produktovej rady Impulse IZ - riešenie pre fitness štúdio. Impulse Zone je nové riešenie, ktoré reaguje na aktuálne trendy na trhu s fitness vybavením. Koncept Impulse IZ stavia na tom, že v podstate preberá úlohu jadra Vášho fitness štúdia, či posilňovne. Je to Multifunkčná modulárna konštrukcia (ak chcete platforma), ktorá umožňuje tréning niekoľkých športovcom súčasne. Ponúka veľa stanovíšť, ktoré môžete voliť a pospájať tak, ako to bude Vám, Vašim priestorovým dispozíciám a zároveň klientom vyhovovať. Každé stanovište ponúka mnoho variantov cvikov, ktoré stoja na báze dnešného trendu funkčného tréningu a práue s doplnkami funkčného tréningu. Hoci samotné spracovanie pôsobí veľmi efektne, nejedná sa tu o dizajn vytvorený len pre oko, každý modul je funkčný, nastaviteľný podľa potrieb užívateľa, jedná sa naozaj o zmenu v chápaní toho, ako možno v posilňovni pracovať.

Stiahnite si kompletný katalóg:
IMPULSE FITNESS 2016

FITNESS PRÍSLUŠENSTVO JORDAN 

25 rokov je popredným odborníkom na výrobu a dodávku kvalitných funkčných fitness príslušenstva na medzinárodnej úrovni. Všetky produkty značky Jordan sú vyrábané našej vlastnej výrobe špecifikácií po vývoji dôkladnej výrobku a prieskum trhu. To tiež znamená, že môže venoje veľkú pozornosť kontrole kvality. Sme schopní udržať konkurencieschopnosť cien. Produkty JORDAN sú kvalitatívne porovnateľné s ostatnými značkami na trhu, ktoré sú oveľa drahšie. Je najrýchlejšie rastúcou dodávateľskou spoločnosťou pre funkčné fitness príslušenstvo v Európe.

Stiahnite si kompletný katalóg: JORDAN FITNESS 2016CVIČEBNÉ POMÔCKY REEBOK PROFESIONAL

Reebok profesional s 15 ročnou tradíciou kombinuje vynikajúce výsledky v oblasti výskumu a vývoja s dôrazom nielen na trvanlivosť a testovanie produktov, ale aj na funkčnosť. Účinná kombinácia exkluzívnych partnerských dodávateľov a vysokou kvalitou výroby vo Veľkej Británii, poskytujú cvičebné pomôcky, ktoré sú navrhnuté a vyvinuté pre kontinuálne denné cvičenie vo fitnesscentrách, športových klubov, aerobikových štúdiách. Kompletný rad fitness vybavenia z Professional línie Reebok ponúka pomôcky na rozvoj sily, funkčnosti, pre aerobic, jógu.

Stiahnite si kompletný katalóg: REEBOK PROFESIONAL 2016