značka pre komerčné, hotelové, klubové a domáce fitness...

Vítame Vás na stránkach profesionálnych a domácich fitness zariadení zn IMPULSE FITNESS

Sme autorizovaným predajcom zn IMPULSE FITNESS pre Slovenskú republiku. Sme pripravení pomocť Vám pri výbere a odporúčaní najvhodnejšieho typu fitness zariadenií, vrátane 3D kompozičného návrhu pre vaše komerčné, hotelové  alebo domáce fitness. Priestor určený pre fitness vám navrhneme, dodáme, zabezpečíme odbornú montáž a záručný a aj pozáručný servis.  90% tovaru máme skladom, pričom súčasne držíme na sklade aj najpoužívanejšie náhradné diely. 

O NÁKUPE: Ponúkame široký a komplexný sortiment profesionálnych fitness značiek IMPULSE FITNESS, JORDAN A REEBOKNašim cieľom je poskytnúť každému klientovi individuálny prístup v snahe docieliť spokojnosť zákaznika. V oblasti fitness a wellness pôsobíme viac ako 15rokov, preto Vám dokážeme poradiť a odporučiť, prípadne zorientovať pri vašom výbere. Predaj fitness produktov na našej stránke je nasledovný:

  1. Vyberte si produkt, o ktorý máte záujem.
  2. Potvrďte "Chcem vyžiadať cenovú ponuku" a my vám obratom spracujeme ponuku, do ktorej započítame dopravu  a prípadnú montáž vami vybraného zariadenia.
  3. Cenová ponuka bude obsahovať aj termín dodania.

Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Váas, aby sme Vám poskytli komplexné poradenstvo.

Ak Vás zaujíma kvalita a príjemný dizajn za bezkonkurenčné ceny, naše produkty a služby sú tým pravým riešením.

O spoločnosti IMPULSE FITNESS

IMPULSE FITNESS patrí k svetovým výrobcom zariadení pre fitness. Na vývoji nových kardio a posilňovacích strojov spolupracujú technickí dizajnéri z USA a Európy, na výrobu sa používajú kvalitné komponenty od overených a spoľahlivých dodávateľov. 39 rokov skúseností v odbore sa odráža vo vypracovaných detailoch jednotlivých produktov, ktoré spoločnosť IMPULSE FITNESS vyrába pre popredné svetové značky v odbore fitness. Celý sortiment predstavuje inovatívne, funkčné, odolné a štýlové produkty. R&D centrum spoločnosti IMPULSE zamestnáva cez 40 inžinierov elektrotechniky a mechaniky, ktorí robia všetko pre to, aby vyhoveli náročným požiadavkám majiteľov posilňovní a fitness centier. Spoločnosť IMPULSE FITNESS je certifikovaná ISO9001: 2000, ISO14001, ISO10015 a OHSAS 18001.

Posilňovacie stroje a kardio trenažéry z produktovej linky IMPULSE FITNESS možno označiť ako zlatý stred medzi kvalitou a cenou produktov. Jedná sa o precízne vyrábané produkty, ktorých základ je daný odolnou robustnou oceľovou konštrukciou s prepracovanou biomechanikou pohybu zabezpečujúca precízne precvičenie celého tela. Séria Impulse IT9 spolu so sériou Impulse IT7 ponúka komplexné riešenie pre komerčné fitness. Jedná sa o dizajnovo jednotné série, ktoré Vám umožnia vybaviť vaše fitness podľa Vašich predstáv. Je možné vytvoriť zóny pre kruhový tréning, alebo naopak zóny, ktoré cielia na jednotlivé svalové celky. Pre vyznavačov posilňovacích strojov s kotúčovým závažím má IMPLUSE FITNESS k dispozícii produktovú radu SL Sterling Series. Seria IMPULSE Zone ponúka komplexné riešenie pre funkčný tréning v skupinách alebo  jednotlivcov. Neodmysliteľnou súčasťou moderného fitness je kardio zóna, pre ktorú IMPULSE FITNESS neustále inovuje komplexnú modelovú radu R Series