značka pre komerčné, hotelové, klubové a domáce fitness...

Radi a ochotne Vám poradíme ...

Využite naše dlhoročné skúseností v oblasti príprav a sprevádzkovania viacerých komerčných, hotelových a privátnych fitness a wellness centier. Sme pripravení vám poskytnúť poradenstvo v jednotlivých oblastiach, ktoré sú potrebné pre úspešné otvorenie vašej prevádzky. Je pre nás samozrejmosťou, osobne Vás navštíviť a získať predstavu o vašom zámere, na základe, ktorého vám vypracujeme projekt šitý na mieru.

Ponúkame široký a komplexný sortiment profesionálnych fitness značiek IMPULSE FITNESS, JORDAN A REEBOKNašim cieľom je poskytnúť každému klientovi individuálny prístup v snahe docieliť spokojnosť zákaznika. V oblasti fitness a wellness pôsobíme viac ako 15 rokov, preto Vám dokážeme poradiť a odporučiť, prípadne zorientovať sa pri vašom výbere. 

 Môžeme byť vašim odborným partnerom už od samotného začiatku príprav, najmä v týchto fázach:

  • Osobné zhodnotenie konkurencie, lokality, priestorových daností...
  • Vytvorenie projektovej dizpozície prevádzky, jej efektívne využitie priestoru a optimálne nastavenie jednotlivých zón
  • Návrh interiérového riešenia /výber jednotlivých materiálov, technických prvkov, farebnosti, …/, vrátane 3d vizualizácie z rôznych uhlov pohľadov
  • Výber vhodného fitness vybavenia s prihliadnutím na cieľovú skupinu zákazníkov. Grafické zapracovanie rozmiestnenia do pôdorysu vo formáte 2D alebo 3D vizuálu.
  • Rekonštrukcie pôvodnej prevádzky. Akceptujúc architektonické, priestorové danosti, výšku predpokladaných investícií, požiadavky užívateľov, ….
  • Dodanie a inštalácia fitness vybavenia
Neváhajte nás kontaktovať, sme tu pre Vás, aby sme Vám poskytli široký sortiment a komplexné poradenstvo.

Team IMPULSE Fitness