značka pre komerčné, hotelové, klubové a domáce fitness...

 • 8 STACK MULTI-STATION 125kg IT9 Series

Posilňovací stroj 8 Stack MULTI-STATION, jedná sa o komplexnú multifunkčnú vežu, ktorá kombinuje niekoľko cvičebných pozícií. Čvičiaci tak získava možnosť precvičiť prakticky celé telo. Podstatné je, že multifunkčná veža ponúka viac pozícií naraz, takže môže byť využitá viacerými športovcami súčasne. Prepojením s hrazdou (IT9027opt) ponúka plnohodnotné protismerné kladky, alebo hrazdu, ako alternatívu pre posilňovanie hornej polovice tela a brucha.

Stroj je dizajnovaný tak, aby zvládol pracovať na relatívne miesto šetriacom priestore a prakticky bezúdržbovo pri prevádzke na úrovni komerčného fitness. Pohodlie zaručuje predovšetkým kvalitné polstrovanie vyrobené z odolných materiálov, bezpečnosť a stabilitu zaručí funkčný dizajn a kvalitná oceľ, z ktorej je stroj vyrobený. Užívateľ získava efektívny spôsob ako zlepšiť svoju fyzickú kondíciu na malom priestore. Cvičenie na stroji IMPULSE 8 stack multi-station nesie predovšetkým výhodu v podobe minimálnej záťaže na kĺby, a intuitívna regulácia záťaže pomocou kľučky na záťažovom stĺpci. Posilňovací stroj je odolný proti opotrebeniu a ľahko sa udržiava. Fitness stroje zo série Impulse IT sú opatrené špeciálnym náterom, ktorý zvyšuje odolnosť proti opotrebovaniu. Vďaka tomu sa stroja nepoškriabu tak ľahko a nepodliehajú korózii. Produkt patrí do kategórie posilňovacie stroje na tehličky.

Posilňovací stroj IMPULSE multi-funkcia je určený pre precvičenie celého tela. Zabrať dostanú predovšetkým svalové skupiny v oblasti hornej polovice tela, posilníte brušné svaly, svaly ramenné, bicepsy a tricepsy, ďalej potom šijové svaly, svaly chrbtové, stehenné svaly a mnoho ďalších. Výhodou tohto stroja je fakt, že si cvičenie môžete do značnej miery upraviť podľa svojich potrieb, existuje ohromné ​​množstvo cvikov, ktoré Vám umožnia zacieliť na konkrétnu svalovú skupinu. Môžete zvoliť rôzne adaptéry a varianty cvikov.

V prípade cvičenia s protismernými kladkami od IMPULSE Vám ponúkame spôsob, ako posilniť a sformovať Vašej postavu. Vďaka tomu, že spevníte brušné svaly a svoje chrbtové svalstvo, získate väčšiu odolnosť proti zraneniu a chronickým problémom, ktoré súvisia s každodenné pracovné rutinou. Preto prídavný modul IMPULSE Cable crossover odporúčame pre každého športovca, ktorý sa chystá aktívne venovať kolektívnym a kontaktným športom. Ďalej ho odporúčame aj tým, ktorí potrebujú získať prevenciu proti začínajúcim zdravotným problémom. Spevnenie chrbtových svalov pomáha predchádzať bolestiam chrbta, z ktorých sa môžu vykľuť závažné ochorenia, preto je vhodné protismerné kladky zaradiť do zostavy pre Váš kruhový tréning vo Vašom cvičebným plánu.

Vlastnosti a charakteristika:

 • Profesionálny posilňovací kladkový stroj mohutnej konštrukcie, kde môžu cvičiť 7 osôb súčasne bez obmedzenia komfortu pri cvičení
 • Pozícia
 1. pozícia - sťahovanie hornej kladky (horné chrbtové svalstvo, paže)
 2. pozícia - spodná kladka - veslovanie (spodné a horné chrbtové svalstvo)
 3. pozícia - tricepsové sťahovanie - cviky na triceps
 4. pozícia - jednoručné úchop - cviky na ramená a triceps
 5. pozícia - protismerné kladky, pevná hrazda 
 • Pre precvičenie celého tela, predovšetkým potom pre precvičenie hornej polovice tela
 • Oddelené záťažové stĺpce
 • Konštrukcia z tvrdenej ocele a kvalitné odolné vodiace lanka
 • Stabilné prevedenie rámu
 • Posilňovací stroj na tehličky
 • Takmer bezúdržbová prevádzka
 • Séria obsahuje 50 strojov, ideálny  výber pri realizácii posilňovne

Rozmery:

 • Dĺžka: 694 cm
 • Šírka: 335 cm
 • Výška: 233 cm
 • Váha: 1320 kg
 • Váha závažia: 91 kg

Impulse Fitness - IT9 Series
Profesionálne posilňovacie stroje Impulse produktovej rady Impulse IT9 sú vlajkovou loďou firmy Impulse pre silový tréning. IT9 series - to je vysoko kvalitná komerčná séria posilňovacích strojov, ktorá sa skladá z 50 modelov. Séria pokrýva všetky vaše potreby pre realizáciu posilňovne a kvalitné cvičenie vašich klientov. Užívateľsky príjemný dizajn, kvalitné spracovanie, efektívny výkon a pohodlie robí zo strojov Impulse veľmi konkurencie schopné výrobky, ktoré obstoja pri porovnaní s ostatnými známymi značkami. Produktovú radu posilňovacích strojov IT9 je možné doplniť posilňovacími lavicami radu IT7 a vzniká tak kompaktný ponuka, ktorá uspokojí mnohých prevádzkovateľov fitness sietí. Majitelia fitness klubov už zistili, že naše IT Professional Series rad zodpovedá potrebám náročných klientov. Prevádzkovateľ fitnes centra tak získa pri pomerne nízkej investícii veľmi dobrú kvalitu pre svoje podnikanie.
V sérii Impulse IT9 nájdete predovšetkým posilňovacie stroje na tehličky, vďaka veľkému množstvo jednotlivých typov strojov môžete pre svoju posilňovňu vybrať rôzne zostavy fitness vybavenie. Stroje sú vhodné pre kruhový tréning, sú stabilné, odolné a vydržia každodennú prevádzku. Jednotlivé stroje sú opatrené pokyny na ich bezpečné a účelnému používanie. Samozrejmosťou je aj jednoduché nastavenie jednotlivých strojov do optimálnej pozície.
Ak teda hľadáte komplexné sériu pre posilňovací zónu Vašej posilňovne, IMPULSE IT9 spolu s IT7 je pre Vás ideálnym riešením, ktoré snúbi dizajn a funkčnosť.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

8 STACK MULTI-STATION 125kg IT9 Series

 • Kód produktu: IT9327A+IT9327A+IT9327OPT
 • Dostupnosť: Skladom
 • 11 460,00€

 • Bez DPH: 9 550,00€